Õhtujuht ja pulmaema Margit Järvoja

Tagasiside

Kaia ja Kaarli pulmas pulmaema. Pildil koos imelise pruutpaari, DJ ja pulma koordinaatoriga

“Oleme väga õnnelikud, et meie valituks pulmaemana osutus Margit. Margit oli päriselt olemas. Ta sai meiega varakult tuttavaks ja kohandas päevakava vastavalt meie olemusele ja soovidele. Loomulikult tuli pulmapäeval seoses ilma vingerpussidega üllatusi ning Margit lahendas jooksvalt ja käigu pealt olukorra meeldivalt. Margit saavutab külalistega kiiresti hea klapi ja paneb enda positiivsusega pulmalised end mugavalt ja lõbusalt tundma. Tegevused pulmapäevaks pakkus välja Margit ja need sobisid meie inimestele nagu valatult. Uskumatu, et nii pisike ja habras naisterahvas suudab nii suure rahvamassi tööle panna. Boonuseks on veel see, et Margit on väga ilus ka😊.”

Kaia & Kaarel

“Margit muutis meie pulmapäeva eriliseks oma tegude ja kohalolekuga. Enne ametisse asumist võttis ta aega ja soovis kuulda meie lugu, et saaks pakkuda just meile kõige omasemat pulmapäeva. Lisaks oma suurele kogemusele aitas ta meid kohtades, mille peale me ise poleks tulnud, nagu mängude valik, muusika jne. Lisaks on ta ka imeline meikar.
Kogu pulmapeo vältel hoidis ta meid kursis kõigi programmiga seotud tegevustega ning teadsime, et ei pea muretsema, et oleme midagi ära unustanud. Tema võime hoida publikut kaasatuna, panna külalisi naerma ning luua lõbus ja lõõgastav atmosfäär on täpselt see, mida ootasime. Margiti tähelepanu detailidele ja oskus hoida kogu pulmapäeva koos on hindamatu.
Me oleme väga rahul sellega, kuidas meie päev kujunes ja need, kes jätavad võimaluse valida endale pulmaemaks kellegi teise kui Margiti, jäävad paljust ilma, sest ta suudab teha silmad ette ka paljudele teistele pulmaisadele.”

Siim & Sille

Siim ja Sille pulmaema
Foto: Mairit Meite
Dan and Getriin wedding day

When we first met Margit it was over a video call as we didn’t live in Estonia. We immediately clicked, she is a very friendly and bubbly person. We felt that she is very attentive as she took great interest in our ideas and her English is great.

Throughout the planning process she made us feel reassured with her timely responses and advice. She also helped us find a DJ and she put together the wedding day agenda.

On the wedding day she coordinated the day, ran the games and did the ceremony both in Estonian and English.
She has great presence and she skilfully navigated our multicultural wedding party.

The day was amazing and everything went smoothly. What a wonderful-memorable day!

Getriin & Daniel

“Kui me oma pulmaplaanidega alustasime, siis teadsime juba alguses, et meie jaoks pole oluline kas meil on pulmaisa või pulmaema. Kui me Margitiga esimest korda rääkisime, siis saime kohe aru, et ta on OMA inimene ja pole mõtet edasi otsida. Nii saigi meie pulma juhtima pulmaema. Koostöö oli sujuv ja meie pulmapidu oli imeline. Muidugi olid ka kõik külalised mega rahul.  Mänge ja nalja jagus terveks õhtuks ja kui mingi mure oli, siis oli Margit alati olemas. Super inimene ❤️ Soovitame soojalt!”

Raily & Erkki

Raily ja Erkki pulmas pulmaema
Foto: fookusestv2ljas
fotograaf Mairit Meitega

“Olen Margitiga koostööd teinud erinevatel üritustel- pulmades, heategevusüritustel, firmapidudel ja lastepidudel. Margit on alati särtsakas, särav ja jutukas. Ma pole kordagi veel näinud, et Margit ei saaks mingis situatsioonis hakkama või ei oskaks mikrofoni midagi öelda. Ta leiab alati mõne toreda nalja või humoorika vastuse. Margit on professionaalne, teda saab usaldada ja tema peale kindel olla. Soovitan Margitit kahe käega!”

Fotograaf Mairit Meite

“Margit Järvoja on särav ja professionaalne õhtujuht, kellega mul oli au koostööd teha Winter Swimming World Championship 2024 gala ürituse korraldamisel. Kuna gala õhtujuhi positsioon eeldas nii ametlikumat läbiviimist, kui ka meelelahutuslikku aspekti, loterii müümise ja loosimise näol, siis soovisin koostööd teha just Margitiga, kellel on pikaajaline taust laeva kruiisijuhi rollis kui ka kogemus erinevate firmaürituste läbiviimisel. Koostöö sujus viperusteta alates päringu saatmisest, kava ja kõnede paika panemisest kuni gala ürituse eduka läbiviimiseni. Loodan tulevikus taas Margitiga koostööd teha!”

Renate Siitan – Taliujumise Maailmameistrivõistluste lõpugala korraldaja (pildid galast)

Renate Siitan tagasiside Margit Järvoja õhtujuhtimise kohta
Foto: Richard Gabriel Moritz
Grete-Liis Lepp tagasiside Margit Järvoja õhtujuhtimise kohta- Oleme kaasanud Margiti oma ettevõtte erinevaid sündmusi läbi viima. Ta on oma töös väga professionaalne, tuleb kaasa erinevate ideedega, pakub ise väga ägedaid mõtteid ja alati on olnud väga positiivne tagasiside ka kõikide osalejate poolt.
Karin Kallisma tagasiside Margit Järvoja õhtujuhtimise kohta- Meie inimesed jäid väga rahule ja muidugi ma ise ka! Suur-suur tänu sulle. Ütleks imala lause - You`re the best 😊Minu meelest pole nagu midagi paremini võimalik teha - kõik oli mõnus ja sujuv!
Mairi Kanne tagasiside Margit Järvoja õhtujuhtimise kohta enda juubelil
Kati Veskus tagasiside pulmaema Margiti kohta
Margarita Ingel_Minu Unistuste Päeva tegevjuht_ tagasiside Margit Järvoja kohta
Janeli ja Tajor tagasiside
Foto:Meelika Lehola
Scroll to Top