Õhtujuht ja pulmaema Margit Järvoja

õhtujuht

Kutsu enda sündmusele õhtujuht

"ÕHTUJUHT/PÄEVAJUHT/PEOJUHT"

Kas soovid, et Sinu sündmus oleks meeleolukas ja sujuv? Kas tahad ka koos külalistega mõnusalt ja pingevabalt peo igat hetke nautida, mitte ise kõike organiseerida ja ringi joosta? Kui vastasid jaatavalt, siis kutsu endale appi õhtujuht.
Olgu tegemist piduliku tähtpäeva, lõbusa sünnipäevapeo või glamuurse firmaüritusega, õhtujuht on justkui võti selleks, et sündmus õnnestuks hästi.

Mida õhtujuht täpsemalt teeb?
Õhtujuht võtab peol ohjad enda kätte, ta juhib õhtut/päeva sujuvalt ning hoiab rahval tuju üleval. Sinu jaoks tähendab see ka seda, et korraldajana saad sündmust pingevabamalt nautida. Olenevalt sündmusest ja teie soovidest, saab õhtujuht võtta vastu külalised, jagada infot, juhatada sisse programmi ja esinejad, viia läbi toredaid tegevusi/mänge ja hoida inimestel tuju laes. Põhiline, et pidu oleks täis naeru, rõõmu ja positiivset energiat! Õhtujuht aitab ja annab nõu ka programmi ajakava koostamisel ning võib soovitada erinevaid artiste teie sündmusele.

Minust õhtujuhina – Õhtujuhi tööd alustasin aastal 2013, mil hakkasin tööle kruiisijuhina. Minu igapäevaste tööülesannete hulka kuulus lisaks osakonnajuhiks olemisele reisijate tervitamine, showde sissejuhatamine, programmi tutvustamine, Bingo ja loterii läbiviimine ning mängude korraldamine. Tundsin end kui kala vees ning sellest ajast alates ongi õhtujuhtimine minu töö, hobi ja suur kirg.

Õhtujuhina olen viinud läbi suure hulga erinevaid sündmusi.  Firmapidude ja avalike sündmuste alla kuuluvad suvepäevad, jõulupeod, galad, kliendiüritused, koostööpartnerite tänuüritused, pressiüritused (video), kaubanduskeskuste sündmused ja spordiüritused. Erapidudele tulen juhtima teie sünnipäevasid, pulmasid, tüdrukuteõhtuid, beebipidusid ja muid olulisi sündmusi.   

Võta minuga ühendust-kontakti lehele.
Scroll to Top