Õhtujuht ja pulmaema Margit Järvoja

pulmaema

Kutsu pulmaema enda imelist päeva juhtima

Algatuseks, palju õnne! Kui oled sattunud siia lehele, siis suure tõenäosusega on varsti kõlamas pulmakellad!

Pulm on üks imelisemaid ja ägedamaid päevi pruutpaari elus. Kui olete otsimas enda pulma inimest, kes teie erilise päeva juhtimise enda peale võtab, olete sattunud õigele lehele. Pulmapäeval võib olla suur pinge peal, võib tekkida mustmiljon küsimust nagu “Kas kõik sujub ikka nii kuis vaja ja kas kõikidel on piisavalt tore ning kas programm sujub nii nagu loodame? Kes tegeleb teatud asjadega?” jne. Kui te aga plaanite võtta oma pulma pulmavanema, siis pole vaja nende küsimuste pärast muret tunda. Pulmaema tõttabki teile appi ja võtab pulmas juhtimise enda peale, nii et teie saate rahulikult vaid end särama lüüa, kohale tulla ja nautida peokangelaseks olemist. 

Pulmad on mu kõige lemmikumad sündmused, seega olen alati äärmiselt elevil ja rõõmus, kui pulmaema ametit mulle pakutakse. Pulmaema rollis aitan ma muuta teie päeva eriliseks ja meeldejäävaks ning teie jaoks kindlasti ka stressivabaks. Kui te otsustate oma pulma läbiviijaks kutsuda pulmaema, siis te ei pea muretsema pulma sujuva kulgemise pärast. Selleks ongi pulmaema, kes ohjad sellel päeval enda kanda võtab.  Kogu programmi juhin ja organiseerin suure kirega, sest tõesti armastan seda ametit kogu südamest. Pulmaemana tervitan ja võtan vastu teie lähedased ja külalised, vaatan et pulmakülalistel oleks tegevust, sisustan kogu päeva ning eelnevalt nõustan teid pulma planeerimisel. Teie suureks ülesandeks enda pulmapäeval on särada ja mõnuga oma päeva nautida. Et see aga õnnestuks, on eelnev põhjalik planeerimine väga vajalik ja oluline. Võta minuga ühendust ja lepime aja kohtumiseks/videokõneks. 

Pulmaema Margit Järvoja. Pildil pruudikimbu viskamine. Pulma ajakava planeerides vaatame ka kõik pulmadega seonduvad tegevused üle, mis ajakavasse sobida võiks

Pulma ajakava paikapanek

Enne pulma võiksime saada paar korda eelnevalt kokku/videokõne teha, et kõik detailid läbi arutada. Kuulan teie mõtted ja ettepanekud ära ja vastavalt sellele aitan panna kokku ajakava, mille teie siis sobivuse korral kinnitate. Kõik punktid räägime läbi, et plaan oleks teile sobiv ja vastab teie maitsele. Pulm peab olema pruutpaari nägu! Teie olete enda pulmas päevakangelased ning kõik peab toimima vastavalt teie soovidele ja ideedele. Mina pulmaemana tegutsen vastavalt sellele.Pulmaemana viin ka tseremooniat läbi

Tseremoonia läbiviimine

Pulmaemana viin suurima rõõmuga teie tähtsal päeval ka tseremooniat läbi, kui teil see soov peaks olema. Ametlikku paaripanemise õigust mul pole, aga saaksin tseremooniat läbi viia siis, kui olete eelnevalt kahekesti ära registreerinud või kutsute notari hoopis kohapeale. Sellisel juhul mina saaksin tseremooniat läbi viia ja notari juuresolekul panete allkirjad.
Olen pulmaemana viinud tseremooniat läbi, kui pruutpaar on ametlikult ennast ära registreerinud päev varem/sama päeva hommikul/mitu kuud varem ja ka nii, et pulmakülalised isegi ei tea, et pruutpaar on tegelikult juba aasta aega abielus olnud.

Pulmaemana jälgin, et kogu pidu ladusalt sujuks ning päev oleks meeleolukas ja lõbus

Pulmapäeva juhtimine

Enda pulmapäeva tuleb täiel rinnal nautida. Pole vaja mingit stressi ega muretsemist. Selle jaoks ongi teil pulmaema olemas, kes kogu päeva juhtimise enda peale võtab. Pulmaemana tulen kohale veidi enne külaliste saabumist ja lahkun põhiprogrammi lõpus. Terve päeva jälgin, et kõik sujuks planeeritult ning tegelen jooksvate asjadega. Jälgin peo kulgemist ning tulen hästi toime ootamatute olukordadega. Kui teil tekib pulmapäeval tunne, et midagi võiks programmi juurde lisada või välja jätta, siis tegutsen teie soovidele vastavalt.

Pulmaemana viin läbi teie pulmas mänge, mis teile sobivad ning enda pulma soovite.

Mängude läbiviimine

Mul on suur valik erinevaid mänge ja tegevusi, mida teie pulmapäeval läbi viia saaksin. Eelnevalt arutaksin teiega kõik variandid läbi, millest teie saaksite siis enda maitsele sobilikud mängud välja valida.
Mõni pruutpaar soovib palju mänge, mõned jälle soovivad, et oleks rohkelt vaba aega jutustamiseks ja niisama olekuks. Pulmaemana meeldib mulle väga mänge läbi viia, aga alati tegutsen pruutpaari soovidele vastavalt.
Pakun välja ka erinevaid pulmategevusi, mida programmi lisada.

Scroll to Top